bannerlazım sözleşmesi Aşağı in

Teslimat ve İade Koşulları

TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

-Kullanıcı, satın aldığı tasarım hizmetine ilişkin olarak Web Sitesinin ilgili sayfasında yer alan ücret, koşullar, sahip olunacak tasarım hakkı sayısı ve sair tüm yazılı açıklamaları kabul etmiş sayılır.

-Kullanıcı, tasarım hizmeti ücretini peşin olarak öder.

-Kullanıcı, ödemenin ardından taleplerini ve isteklerini site üzerinde yer alan mesajlaşma bölümünü kullanarak BANNERLAZIM'a iletebilir.

-Ödemenin yapılmasından itibaren 2 iş günü içerisinde (Ödemenin yapıldığı gün hesaba katılmaz.), hazırlanan tasarımın görüntüsü jpg/png dosyası olarak site üzerindeki mesajlaşma bölümünden Kullanıcı ile paylaşılır.

-Kullanıcı kendisine gönderilen tasarımdan memnun kalır ise tasarımı onayladığını beyan eder ve ilgili tüm dosyalar, üye olurken sisteme girmiş olduğu mail adresine 24 saat içerisinde gönderilir ve sipariş tamamlanmış olur.

-Kullanıcı kendisine gönderilen tasarımdan memnun kalmaz ise en çok 2 (iki) kez olmak üzere, ücretsiz olarak, tasarımın gözden geçirilmesi veya yeni bir tasarım yapılması talebinde bulunabilir.

-Kullanıcı gözden geçirilen veya yeniden yapılan tasarımdan memnun kalır ise tasarımı onayladığını beyan eder ve ilgili tüm dosyalar, üye olurken sisteme girmiş olduğu mail adresine 24 saat içerisinde gönderilir ve sipariş tamamlanmış olur.

-Kullanıcı 2 (iki) kez gözden geçirilen veya yeniden yapılan tasarımdan memnun kalmaz ise;
a) Tek tasarımlık (tek banner, logo, kartvizit, ilan/afiş/broşür, kurumsal kimlik, web dizayn) bir hizmet satın almış ise ödemiş olduğu bedelin %15'i + KDV bedeli hizmet bedeli olarak alınır ve geri kalan bedel 7 işgünü içerisinde hesabına iade edilir ve iade sağlanmış olur.

b) Bir paket (banner paketi) hizmeti satın almış ise tasarıma devam edilmesini ve bu tasarımın bir başka hakkından sayılmasını talep edebilir veya ödemiş olduğu ücretin iadesini talep edebilir. Kullanıcının ücret iadesi talep etmesi durumunda, iade edilecek tutar, ödenen bedelden onaylanan tasarımlara isabet eden tutar ile memnun kalmadığı tasarıma isabet eden tutarın %15'i + KDV bedeli mahsup edilmek suretiyle hesaplanır ve iade sağlanmış olur.

Kullanıcı, kendisine gönderilen tasarıma 7 gün içerisinde itiraz etmez ve açıkça onaylamaz ise tasarımı onaylamış kabul edilir; bu durumdan sonra tasarımda gözden geçirme veya yeniden tasarım talep edilemez.

Kullanıcı, toplu siparişleri nedeniyle meydana gelecek yoğunluk ve yığılmalarda, tasarımların kendisine özel olarak ve tamamiyle sıfırdan hazırlandığının bilincinde hareket ederek, BANNERLAZIM ile uyumlu haraket etmeye dikkat eder. Bu gibi olağanüstü ve insan doğasına aykırı hareket edilmesini zorunlu kılacak durumlarda BANNERLAZIM, tasarımın teslimat süresini 7 işgününe kadar uzatabilme hakkını saklı tutar; bu durumda Kullanıcı'ya derhal haber verilir.